.vc_custom_1519832600707{margin-top: -50px !important;}

HAKKIMIZDA / ABOUT US

AU MİMARLIK  ulusal ve uluslararası düzeyde Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’da profesyonel mimarlık yapan, İstanbul’da kurulmuş ve yerleşik  bir firmadır. Genelde AU MİMARLIK’ın çalışma alanı mimarlık, sürdürülebilir tasarım,mühendislik, kentsel tasarım, peyzaj, iç mekan tasarımı ve araştırma-geliştirmedir.

Ulusal ve uluslararası uzmanlık konusunda ve yerel pazarlarda derin bir bilgilenme için geniş bir ekip yelpazesi  bulunan ofis, özellikle ulaşım, spor, eğitim, sağlık ve bilim, kentsel tasarım uzmanlarından oluşan tasarım stüdyo/stüdyolarını kolaylıkla devreye sokabilmektedir. Bu çerçeve, hedeflenen disiplinlerarası havuz düşüncesinin de odağını oluşturmaktadır. Böylelikle ekipler ve işveren, bu süreç içerisinde bilgilenmekte, yüksek düzeyde bilgi aktarılmış zevkli ve anlaşılabilir tasarımlar yaratılmaktadır.

İstanbul’da  Mimarlık, Mühendislik, İç Mekan Tasarımı, Peyzaj ve Sürdürülebilirlik  gibi çoklu disiplinlerde hizmet vermemizin geçmişi  1995’e kadar gitmektedir. Bilgi birikimimizin içeriği ve uzmanlığımızın doğası gereği bu birleşim sonucu AU MİMARLIK,  son derece karmaşık mimari problemleri çözmekte ve yörenin kültür, doğa ve geleneklerine saygılı ve bilgi esaslı kendine özgü  tasarımları yaratmakta ve sunmaktadır.

 

OUR BACKGROUND

AU Architecture+Urban is  an international architectural practice throughout Europe, the Middle East & Africa and  Asia.  Our work mainly  encompasses architecture, sustainable design,urbanism, masterplanning, interior design and research and development. To focus our national/international  expertise and in depth knowledge of local markets we operate  our design studio  including transportation, sport, education, health & science and masterplanning.

This framework acts as a hub for innovation where we pool, share and transfer knowledge which inform and inspire our teams and clients to create designs of intelligence, beauty and

clarity. As such, we have a proven track record of developing and delivering complex urban transport projects, and sensitive sustainable heritage projects.

In Istanbul, we have had a continuous presence since 1995, and offering multiple disciplines including Architecture,Engineering, Interior Design, Landscape and Sustainability. The combination of our intellectual capital and  expertise allows AU Architecture +Urban  to solve the most complex architectural problems and offer innovative designs rooted in the understanding  culture and traditions.

error: